Podelitev Svetih pisem letošnjim prvoobhajancem

Današnja nedelja je obogatila 15 otrok, žejnih Gospodove Besede in srečanja z Njim.

Iz rok duhovnika so:

Aleksander Mulh, Ana Škoberne, David Ivančič, Eva Selko, Jon Janžekovič, Jošt Gioahin, Lara Kastelic, Luka Kocjancic, Miha Bitenc, Ožbej Steklačič, Tim Kotar, Tina Maver, Ula Erjavec, Žan Novak,  Živa Žičkar

prejeli Sveto pismo, z besedami:

TO JE BOŽJA BESEDA. RAD JO BERI, SKRBNO JO HRANI

IN PAZLJIVO POSLUŠAJ.

Ta Knjiga, jih bo spremljala skozi vsa obdobja njihovega življenje in jim omogočala, da ostanejo zveste ovčice v staji Dobrega pastirja. Z njeno pomočjo bodo spoznavali Njegov glas, ko jih kliče po imenu in jih vabi naj hodijo za Njim. Pomemben korak na poti priprave sprejema zakramentov svete spovedi in obhajila.

Molimo zanje in njihove družine.