NEDELJA SVETE TROJICE

OZNANILA

  • V četrtek je zapovedani praznik Sv. Rešnjega Telesa in Krvi. Ta dan bo ob 18.00 druženje otrok, ki so bili udeleženci kateheze (verouka), ob 18.45 bo razdelitev spričeval in nato sodelovanje pri prazničnem bogoslužju, sv. maši in procesiji. Iz sosesk, kamor seže blagoslov z Najsvetejšim proti vam, poskrbite za cvetje (1. iz pod zvona sv. Marjete, 2. Studenec, Vrhpolje 3. Ivančna, 4. iz pod zvona sv. Tomaža).
  • V petek je izlet v Gardaland za birmance in mlade, tudi kakšen manj mlad se še lahko pridruži (danes prijava).
  • Danes teden bo družinska sv. maša in nato piknik za mlajšo zakonsko skupino.
  • Danes je v Stiški baziliki ob 19. uri koncert duhovniškega okteta Oremus. Moški pevski zbor Prijatelji iz Šentvida pri Stični pa v soboto, 10. 6. 2023,  vabi na koncert ob 19.30 v osnovni šoli Ferda Vesela v Šentvidu z gosti.