Naše veselje za srečo drugih – Trikraljevska akcija

Naše veselje za srečo drugih – Trikraljevska akcija

26.12.2020

Naši koledniki so veselo oznanilo o Kristusovem rojstvu ponesli že 26. decembra in ob tem vsaki družini, ki jih je sprejela (seveda letos na dvorišču) zaželeli Božjega blagoslova. Zbrani denar je namenjen misijonarjem. Koliko veselja in radosti so doživeli ob vsakem daru, ki ste ga darovali in koliko veselja še bo, ko bo ta dar dosegel svoj namen. Zbran denar, skupaj s tistim, ki ste ga darovali  v ta namen je že na računu misijonskega središča (skupaj 800€).

A to še ni vse! Še vedno lahko darujete in še vedno vas lahko obiščejo naši koledniki. Korona za nas nima zadnje besede, zato želimo delček deliti z vami. Naš obisk si lahko ogledate v spodnjih videjih in fotogaleriji. Spodaj je objavljen tudi TRR misijonskega središča, položnico pa dobite pred kioskom v cerkvi. Naj se dobrota širi.

Podatki za nakazilo:
Prejemnik: Misijonsko središče Slovenije, Kristanova 1, 1000 Ljubljana
TRR: SI56 0201 4005 1368 933
Bic banke: LJBASI2X
koda namena: CHAR
namen nakazila: Trikraljevska akcija 2020/21
referenca: SI00 249300

Nekaj utrinkov naših pogumnih ozanjevalcev:

Vesel sem, da sem se opogumil in se letos pridružil kolednikom. LUKA-najmlajši kolednik

Trikraljevska akcija me nagovarja, da vsi, ki jim oznanimo veselo novico, oznanilo z veseljem sprejmejo. KLARA

Srečen sem, da smo se potrudili oznanjat veselo novico. DAVID

Obilo žegna!