KRISTUS KRALJ VESOLJSTVA, 20. november, 2022

OZNANILA

  • Hvala za današnji ofer 3. nedelje v mesecu.
  • V torek je god sv. Cecilije, zavetnice cerkvene glasbe. To je poseben dan, ko se zavemo daru in pomena glasbe v bogoslužju. Zato se v svojem imenu in v imenu vseh faranov zahvaljujem našim zborovodjem, organistom in instrumentalistom ter vsem pevcem.
  • V torek je srečanje Biblične skupine. Tudi glede Adventnih duhovnih vaj v vsakdanjem življenju se obrnite na katehistinjo Renato, da se dogovorite o načinu in času srečanj.
  • V četrtek bo Adventni večer z gostom. Med nas prihaja Boštjan Hari, priljubljen predavatelj, ki bo, aktualno za ta čas, spregovoril o tem, kako lahko odpuščanje vpliva na zdravje. Po večerni maši ob 19.15. Lepo vabljeni.
  • Že danes pa lepo vabljeni tudi na pričevalski večer zakoncev Petre in Mateja Berčan, ki bo naslednji torek, 29. novembra po maši. Kako kot zakonca zajemava živo vodo. Večer, na katerem bosta z nami delila lastne bogate izkušnje je hkrati tudi vabilo mlajšim zakonskim parom. Skupaj s še nekaterimi pari iz drugih župnij se kaže lepa priložnost za nastanek nove zakonske skupine.
  • Danes začenjamo teden Karitas, ki ga bomo sklenili naslednjo nedeljo. Med tednom bomo pod skupnim geslom Delajmo za dobro, vsak dan poslušali premišljevanja za poživitev dobrodelnosti in spodbuda k solidarnosti. Prav tako lahko že danes kupite čudovite venčke Karitas, katerih izkupiček gre za župnijsko karitas, kamor prihajajo nove in nove prošnje za pomoč.
  • Vreme konec prihodnjega tedna bo primerno za nabiranje mahu za župnijske jaslice.
  • Prijavnice za Miklavževanje bodo od srede naprej pred kioskom in na spletni strani.

Pred kioskom in na župnijski spletni strani so obrazci za tiste, ki še niste določili, komu naj se nameni 1% vaše dohodnine. Če tegane določimo sami, to stori država. Preko tega obrazca pa lahko ta procent dohodnine namesto v državni proračun namenite za našo, vašo župnijo.